بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

بهترین خودروهای موجود در بازار

 

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار بهترین خودروهای موجود در بازار  دنیایی که در آن زندگی می کنیم،سرشار از توسعه و پیشرفت می باشد،پیشرفت هایی که منجر به آن شده اند که انسان ها روزبه روز دچار به روز رسانی شده و از زندگی گذشته خود فاصله بگیرند. در‌گذشته تنوع خودرو بدین شکل که امروزه وجود دارد،وجود نداشت.ماامروزه شاهد بسیاری از کمپانی هایی هستیم که به تولید خودروهای مختلف مشغول می باشند‌،خودروهایی که بسیار لوکس می باشند.قیمت خودروهای لوکس در سراسر جهان بسیار بالا بوده ،به گونه ای که بسیاری از انسان ها نمی توانند به تهیه ی آن ها اقدام کنند،اما درهرجای دنیا زمانی که شخصی خودرویی را تهیه می کند و پس از مدتی می خواهد که خودرو را تعویض و یا به هرعلت دیگری بفروشد،قیمتی پایین تر از نو همان مدل خودرو را در اختیار خریداران قرار می دهد.
بسیاری از خودرو ها به علت موتور قوی و بدنه ی محکم و…بسیار از مدل های جدید و نو دیگر خودرو ها مقاوم تر و بهتر می‌باشند.به همین علت شناختن این خودرو ها می تواند به افراد مختلف کمک کند تا بدانند سرمایه ی خودرا صرف چه خودرویی با چه امکاناتی کنند.
در ادامه مطلب به معرفی این گونه از خودرو ها می پردازیم.

 

اگر شخصی به دنبال خرید بهترین خودروهای موجود در بازار با قیمت زیر ۱۰ هزار دلار می باشد،می تواند خودروهایی از قبیل تویوتا پریوس ۲۰۱۱، شورولت ایمپالا ۲۰۱۲، هوندا آکورد ۲۰۱۱، هوندا سیویک کوپه ۲۰۱۲، هوندا سیویک سدان ۲۰۱۲، مزدا 6 مدل ۲۰۱۳ و تویوتا کرولا ۲۰۱۲ را مدنظر داشته باشد.
خودروهای نام برده اکثرا ساخت ژاپن می باشند و این امر نشانگر آن است که خودرو سازی ژاپن در چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است،به گونه ای که اگر شخصی بخواهد با خیال آسوده از کمپانی ای خرید کند،کمپانی های ژاپنی قطعا جز بهترین انتخاب ها می تواند باشد.
اگر شخصی بخواهد حدودا ۱۵ هزار دلاری هزینه برای تهیه ی بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار کند می تواند از بین خودروهای نیسان ماکسیما ۲۰۱۴، تویوتا کمری ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، تویوتا کرولا ۲۰۱۷، تویوتا آوالون ۲۰۱۳، هوندا سیویک ۲۰۱۵ و تویوتا پریوس ۲۰۱۵ نیز یکی را به دلخواه و با توجه به نیاز های خود انتخاب کند.خودروهای نام برده جز بهترین ها می باشد و از لحاظ قدرت و استحکام عالی هستند.
در ادامه مطلب به معرفی نمونه هایی از خودروهای گفته شده می پردازیم.

• تویوتا پریوس ۲۰۱۱

این خودرو جز بهترین خودروهای و دارای لنت ترمز مناسب می باشد که دارای حجم موتور ۱.۸ لیتری بوده و دارای ۴ سیلند است‌.
از امکانات این خودرو باید چنین بگوییم که دارای ۱۶ سوپاپ می باشد‌ و قدرت موتور او ۵۲۰۰ اسب بخار است. شاید تصور کنید که این خودرو برای آن که متعلق به سال ۲۰۱۱ است بسیار قدیمی است اما باید بگوییم که ظاهر این خودرو بسیار زیبا و به روز می باشد به گونه ای که شاید با برخی از مدل های خودروهای جدید رقابت کند.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

شتاب این خودرو ۹۶.۵کیومتر برثانیه می باشد که خود برای این مدل به گونه ای عالی است.
میانگین سوخت این خودرو ۴.۷ می باشد. که می شود گفت حدودا خودرویی کم مصرف است.
اگر به دنبال خودرویی نسبتا به روز و قیمت مناسب هستید این خودرو را فراموش نکنید.

 

• هوندا سیویک ۲۰۱۲

اگر بخواهیم میانگین قیمتی برای این خودرو بگوییم باید به عدد ۹.۵۵۰اشاره کنیم.
هوندا تاکنون حدودا ۱۰ نسل تولید شده است و مدل نام برده به نسل ۹ این خودرو بر می گردد.
این خودرو برعکس خودروی قبلی که مشخصاتش را برایتان بازگو کردیم، این خودرو ظاهری زیبا نداشته و از لحاظ طراحی باید نمره پایینی را برایش در نظر بگیریم.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

این خودرو دارای دومدل کوپه و معمولی می باشد که مدل کوپه ی این خودرو قیمتی بالاتر از مدل معمولی آن دارد.
اگر هنگام خرید خودرو به ظاهر آن خیلی اهمیت نمی دهید، می توانید این خودرو را تهیه کنید زیرا با توجه به قیمت آن خودرویی مناسب می باشد.
البته باید متذکر این مسئله شد که قدرت موتور فوق العاده قوی این خودرو دارد.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

• هوندا آکورد

این خودرو در سال ۲۰۱۱ تولید شده است.
میانگین قیمت دست دوم این خودرو تقریبا ۹.۳۶۰ دلار است.‌این خودرو ظاهری بسیار زیبا دارد و موتوری بسیار قوی‌دارد‌. این خودرو از نسل خود سری هشتم حساب می شود.خودروهای ژاپنی خودروهایی بسیار قوی هستند و موتوری مقاوم دارند که این خودرو از این استدلال استثنا نمی باشد. جالب است بدانید که آمریکا از این مدل خودرو نمونه ای را عرضه و طراحی کرده است.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

هوندا آکورد خودرویی می باشد که برای خانواده بسیار مناسب بوده و خودرویی بسیار جا دار می باشد.پس اگر شما خانواده ای جمعیت دار هستید و یا اهل مسافرت هستید این خودرو می تواند گزینه ای بسیار مناسب برایتان به حساب بیاید.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

• مزدا۶ مدل ۲۰۱۳

کمپانی مزدا خودروهای ملت یدک خود را از سال ۲۰۰۲ طراحی و روانه ی بازار کرد.تولید خودروی مزدا جز آن دسته از تولیداتی می باشد که بسیار پررونق می باشد و از سال ۲۰۰۲ تا کنون افراد زیادی جذب این خودرو شده اند و این خودرو ژاپنی جز یکی از بهترین خودروها می باشد که افراد زیادی جذب طراحی و زیبایی آن شده اند.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

این خودرو زمانی که ارائه در بازار شد قیمتی حدودا ۲۱ دلار داشت که امروزه دست دوم این خودرو را میتوان با قیمتی بسیار پایین تر در بازار های فروش خودرو پیدا کرد.
ظاهر زیبا و موتور پر قدرت این خودرو باعث شده است که افراد زیادی خواهان تهیه ی این خودرو در سراسر جهان باشند.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

• شورولت ایمپالا

این خودرو در سال ۲۰۱۳ تولید شد و قیمت حدودا ۹.۲۴۰ دلار برای دست دوم این خودرو در نظر گرفته شده است و در بازار های مختلف جهانی با این قیمت به فروش می رسد،این خودرو به علت آن که ساخت کمپانی شورلت است بسیار مورد توجه قرار گرفت.جعبه دنده خودکار این خودرو عدد ۶ می باشد و دارای پیشرانه ی ۳۰۰ است.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

این خودرو دارای موتوری بسیار قوی می باشد و صندوق عقب بسیار بزرگی دارد.جالب است بدانید که این مدل خودرو بسیار مصرف سوخت مناسبی دارد. این خودرو در آمریکا بسیار پر طرفدار می باشد به گونه ای که اگر در خیابان های آمریکا قدم بزنید متوجه می شوید که از این خودرو در سراسر شهر بسیار زیاد وجود دارد.

بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار
بهترین خودروهای دست دوم موجود در بازار

براساس آخرین گزارش رسمی از این خودرو، ایمپالا پس از ۶۲ سال تولید از خط ‌تولید خارج شده است.

خودرو های نام برده جز بهترین خودروهای موجود در بازار هستند که می‌توان با قیمتی زیر ۱۰ هزار دلار آن هارا تهیه کنید.
زمانی که فردی می خواهد به تهیه ی خودرو بپردازد باید محدوده ی بودجه ی خودرا تایین کند و براساس بودجه خود گزینه های مختلف را بررسی کند.به عنوان مثال ممکن است دو نفر ۱۰ هزار دلار داشته باشند ،اما یکی از آن ها قدرت خودرو برایش بسیار مهم باشد و دیگری ظاهر خودرو. برهمین اساس پس از تایین کردن محدوده ی بودجه خود بر اساس نیاز خود به سراغ انتخابی دقیق بروید.

برخی از افراد این تصور اشتباه را با خود حمل می کنند که فقط خودروهای نو و پلمپ هستند که مناسب می باشند اما باید این را بگوییم که این گونه نیست و بسیاری از خودروهای دست دوم از خودروهای نو بهتر می باشند پس زمانی که خواستید اقدام به تهیه ی خودرو کنید مشخصات خودرو و کمپانی را مدنظر داشته باشید.
امیدواریم مطالب گفته شده برایتان سودمند واقع شده باشد و توانسته باشیم اطلاعات شما را در این زمینه بالا برده باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 10 =