پرفروش ترین خودروها در جهان

پرفروش ترین خودرو ها در جهان

پرفروش ترین خودروها در جهان صنعت خودرو سازی چند سالی می باشد که رونق بسیار زیادی گرفته است و میتوان گفت تقریبا تمام دنیا به فکر تولید و فروش خودروهای خود و بالا بردن سطح کیفیت خودرو های شان می باشند. بسیاری از سرمایه داران کلان در این عرصه فعالیت پررنگ و چشم گیری دارند.
دردنیایی که ما در آن زندگی می کنیم خودرو نقش بسیار پررنگی را برای هریک از ما ایفا می کند به گونه ای که تصور کردن دنیایی بدون وسیله ی نقلیه و لنت ترمز امری بسیار دشوار ودلهره آور است.
امروزه با توجه به بالا رفتن نیاز های انسان ها در عرصه ی پرفروش ترین خودروها در جهان سازی ما شاهد تولیدات انبوهی از خودرو های مختلف در سراسر جهان هستیم به گونه که جالب است بدانید در سال ۲۰۱۶، ۸۸ میلیون خودرو در جهان به فروش رسید که این عدد بسیار قابل توجه می باشد. و‌نشانگر بالا رفتن فروش خودرو است.

پرفروش ترین خودروها در جهان
پرفروش ترین خودروها در جهان

بریتانیا امروزه یکی از کشور هایی می باشد که در این امر پیشرفت بسیار زیادی داشته به طوری که در سال ۲۰۱۶ این کشور به تنهایی توانست ۱.۷۲میلیون دستگاه پرفروش ترین خودروها در جهان رابسازد .این امر خود یک رکورد شکنی بزرگ و قابل توجه به حساب می آمد زیرا حدودا ۸.۵ درصد نسبت به سال گذشته ی خود این کشور پیشرفت حاصل کرده بود و خودرو هایی را نیز که روانه ی بازار کرده بود از کیفیت مطلوبی برخوردار بودند.
اگر بخواهیم در مورد خودرو های پرکاربرد بریتانیا که خود در این عرصه فعالیت بزرگی می کند سخن بگوییم باید بگوییم که: اگر راهی این کشور شده باشید و یا از کسانی که در آنجا اقامت می‌کنند پرسیده باشید ممکن نیست اسامی جز فورد فیستا، واکسهال کورسا یا فولکس‌واگن گلف در ذهن شما جای داشته باشند.
خودروهای نام برده از آن دسته خودرو های محبوب و پرفروش این کشور می باشند. همچنین این خودرو ها تقریبا در کل دنیا،جز پرفروش ترین خودروها در جهان خودرو های مورد قبول هستند.
به همین علت خودرو سازان بریتانیایی همیشه توجه ویژه ای به بالا بردن کیفیت این خودرو ها داشته و سعی می کنند که تا آنجایی که ممکن است نسخه های جدید و پیشرفته تری را راوانه ی بازار کنند.

آمریکا: کشور دیگری که در صنعت خودروسازی بسیار مهم می باشد آمریکاست.آمریکایی ها تمام تلاش و زحمت خودرا هرساله به کار می برند تا خودروهایی منحصر به فردی را به دنیا روانه کنند.
پیکاپ فورد جایگاه اول از پرفروش ترین های خودروهای آمریکایی است.

پرفروش ترین خودروها در جهان
پرفروش ترین خودروها در جهان

حدودا ۴۰ سالی می باشد که فورد در کشور آمریکا حرف اول را زده و مردمان آمریکایی علاقه ی شدیدی به تهیه ی این ماشین دارند.
علت این علاقه زیبا بودن ظاهری و داشتن موتوری قوی و استحکام بالای این پرفروش ترین خودروها در جهان می باشد. و همین عوامل سبب شده است که فورد از گذشته تا به امروز جایگاه خود را حفظ کند.

 

پرفروش ترین خودروها در جهان
پرفروش ترین خودروها در جهان

تویوتا: ممکن نیست که تا کنون نام این خودرو ژاپنی را نشنیده باشید.
تویوتا یکی از بهترین ماشین های جهان و همچنین جز لیست پرفروش ترین ها است.به گونه ای که بسیاری از کشور های دنیا از قاره آسیا گرفته تا اروپا همیشه مبادرت به خرید این پرفروش ترین خودروها در جهان می کنند.
ژاپنی ها با ساخت انواع مختلف تویوتا به جهانیان نشان دادند که در این صنعت چیزی کم ندارند و بسیار قدرت مند می باشند.
جالب است که بدانید در مجموعه ی کل کشورهای آسیایی و اقیانوسیه، اگر بخواهیم از پرفروش ترین خودرو نامی ببریم آن نام چیزی جز خودروتویوتا هایلوکس نمی باشد.
تویوتا در استرالیا، تایلند، ویتنام، فیلیپین، اندونزی و تایوان جز محبوب‌ترین خودرو ها بوده؛ اما اگر بخواهیم تک تک کشور ها را بررسی کنیم باید بگوییم مثلا در ژاپن، خودروی شهری هوندا فروش بی

پرفروش ترین خودروها در جهان
پرفروش ترین خودروها در جهان

شتری داشته است و یا مثلا درهند ماروتی التو سوزوکی ماشین محبوبی بوده و در چین وانت وون وولینگ که ساخت مشترک سایک و جنرال موتورز است اژ جایگاه خوبی برخوردار می باشد.
در کره ‌جنوبی، هیوندای گرنجور (آزرا) و در نیوزیلند فورد رنجر انتخاب اول مردمان بوده است.
جالب است بدانید که خودروی پراید و دنا نیز در کشور ما فروش بالایی دارند.باوجود خساراتی که هرساله پرفروش ترین خودروها در جهان  پراید به انسان ها وارد می کند اما همچنان افراد زیادی هستند که از این خودرو استفاده می کنند و یا خواهان استفاده از آن هستند،شاید علت این امر بالا رفتن بیش از حد قیمت خودرو در کشور ما می باشد و بسیاری از مردم تنها می توانند متحمل هزینه ی خرید این خودرو شوند.

 

پرفروش ترین خودروها در اروپا

اروپاییان اصولا دست به انتخاب اشتباه نمی زنند پس مطمئن باشید ماشین هایی که بیشترین فروش را در بین مردمانشان دارد ، جز بهترین ماشین ها بوده و از کیفیت مطلوب و بالایی برخوردار هستند. فولکس واگن گلف جز پرفروش ترین های اروپاییان است به گونه ای که اگر بخواهیم نگاهی به کشور های اروپایی بیاندازیم قطعا این پرفروش ترین خودروها در جهان را مشاهده خواهیم کرد.

البته اشکودا و پژو نیز بعد از فلوکس در کشورهای مختلف اروپایی فروش بالایی دارند. و این دوخودرو نیز جایگاه خوبی را در بین مردمان اروپایی به خود اختصاص داده اند.

پرفروش ترین خودروها در جهان
پرفروش ترین خودروها در جهان

در روسیه خودروی لاداگرنتا، فرانسه پژو،ایتالیا فیات پاندا،رومانی داچیا و دانمارک نیسان جز پرفروش ترین ها هستند.

 

پرفروش ترین خودروها در جهان
پرفروش ترین خودروها در جهان

پرفروش ترین خودروها در آفریقا

حال نوبتی ام که باشد ،نوبت قاره آفریقاست  ملت یدک شاید زمانی که نام این قاره به گوش هایتان برخورد کند متصور آن شوید که کشورهایی درون این قاره هستند که از تمدن برخوردار نبوده و اغلب در فقر به سر می برند اما باید بگوییم که این تصور،تصوری اشتباه است.
بسیاری از کشور های آفریقایی درعرصه های مختلفی پیشرفت کرده و حرفی برای گفتن دارند.
در کشور های آفریقایی پرفروش ترین خودرو تویوتا هایولوکس است،بله تعجب نکنید این خودرو به قدری پیشرفته و قوی می باشد که هر شخصی را با هر ملیتی به خود جذب می کند .
متاسفانه برخلاف سایر کشورها، در مورد تک تک کشورهای آفریقایی آماری دقیق در دسترس نمی باشد جز مصر وتونس ومراکش و‌سنگال که شورولت سری T، داچیا ساندرو، رنو کلیوو میتسوبیشی L200 پرفروش‌ترین‌ها بوده‌اند.
خلاصه با توجه به آمار گفته شده از پرفروش ترین های هر کشوری باید کمی به حال خود تاسف بخوریم!

امروزه صنعت خودرو سازی در بین افراد و سرمایه داران به شدت مورد توجه قرار گرفته است.به گونه ای که میتوان این صنعت را جز پر درآمد ترین ها اعلام کرد.
کشورهای مختلف در سراسر جهان هرروز طرح ها و مدل های گوناگونی را از خودرو سازان خود مشاهده می کنند کن گاها حتی قابل تصور نمی باشند.
به طور اختصار برخی ازپرفروش ترین مدل های خودرو را در کشور های مختلف برایتان بازگو میکنیم
تویوتا هایولوکس : کاستاریکا
کیاریو: پاراما
فورد: کانادا
فورد:آمریکا
نیسان ورسا:مکزیک
تویوتا هایولوکس: ونزوئلا
رنو ساندرو:کلمبیا
تویوتا یاریس: پرو
شورولت اونیکس: برزیل
تویوتا هایلوکس: آرژانتین
و…

پرفروش ترین خودروها در جهان
پرفروش ترین خودروها در جهان

همان طور که مشاهده کردید ،باید متوجه این مسئله شده باشید که تویوتا در بسیاری از کشور ها جز پرفروش ترین ها می باشد. این امر نشان گر دقت در ساخت و طراحی این خودرو بوده و مهارت سازندگان را به نمایش می گذارد.